Піддон для клітки Appartement, нижній, 105 x 54 см, Kerbl
SKU
83099
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83099 |
| Код постачальника | 83099 |
| Основний EAN-13 | 4018653830994 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | Wymienna kuweta dolna z krawędzią, 105 x 54 cm |
| Призначено для | 82800 domek dla gryzoni Appartement |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/20 |
| Чиста ширина продукту | 54 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 105 cm |
| Чиста вага продукту | 1.64 kg |
| Ширина коробки | 56 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 105 cm |
| Вага коробки | 8.2 kg |
| Маса нетто | 1.64 kg |
