Піддон для клітки Appartement, верхній, 84,5 x 54 см, Kerbl
SKU
83098
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83098 |
| Колір виробника | натуральний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653830987 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Додаткова інформація | wymienna kuweta górna z krawędzią, 84,5 x 54 cm |
| Код CN | 39269097 |
| Призначено для | 82800 domek dla gryzoni Appartement |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83098 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/60 |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 84.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.38 kg |
| Маса нетто | 1.38 kg |
| Чиста ширина продукту | 54 cm |
| Ширина коробки | 56 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 85 cm |
| Вага коробки | 6.9 kg |
