Піддон для клітки для Fortuna, 70,5 х 66 см, Kerbl
SKU
828133
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82813-3 |
| Старий код SKU | 82813-3 |
| Колір виробника | натуральний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653039311 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 828133 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5 |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 70.5 cm |
| Чиста вага продукту | 2.216 kg |
| Маса нетто | 2.216 kg |
| Чиста ширина продукту | 66 cm |
| Ширина коробки | 69 cm |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 76 cm |
| Вага коробки | 11.08 kg |
