Піддон для клітки для гризунів 4-Season Superior, 109,5 x 54 x 5 см, Kerbl
SKU
817241
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81724-1 |
| Старий код SKU | 81724-1 |
| Колір виробника | срібний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653222119 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 817241 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 111.5 cm |
| Чиста вага продукту | 3.5 kg |
| Маса нетто | 3 kg |
| Чиста ширина продукту | 55 cm |
