Піддон для клітки для гризунів Appartement Flat, верхній, 84,5 x 55 x 3,5 см, Kerbl
SKU
828351
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82835-1 |
| Старий код SKU | 82835-1 |
| Код постачальника | 828351 |
| Основний EAN-13 | 4018653044001 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | Wymienna kuweta na górze, 84,5 x 55 x 3,5 cm |
| Призначено для | 82835 Domek dla gryzoni Appartement Flat |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/35 |
| Чиста ширина продукту | 56 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 85 cm |
| Чиста вага продукту | 2.1 kg |
| Маса нетто | 2.1 kg |
