Піддон для клітки для гризунів Appartement Pro, нижній, 184,5 x 53,5 x 5 см, Kerbl
SKU
817192
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81719-2 |
| Старий код SKU | 81719-2 |
| Колір виробника | натуральний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653968918 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 817192 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 105 cm |
| Чиста вага продукту | 2.617 kg |
| Маса нетто | 2.617 kg |
| Чиста ширина продукту | 54 cm |
