Піддон для клітки для гризунів Buddy, 104,5 x 46 x 3,5 см, Kerbl
SKU
827261
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82726-1 |
| Старий код SKU | 82726-1 |
| Колір виробника | натуральний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653068717 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 827261 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/35 |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 107 cm |
| Чиста вага продукту | 2.43 kg |
| Маса нетто | 2.43 kg |
| Чиста ширина продукту | 47 cm |
