Піддон для клітки для гризунів ECO, 103,5 х 50,5 х 6 см, Kerbl
SKU
817301
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81730-1 |
| Старий код SKU | 81730-1 |
| Колір виробника | натуральний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653968925 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 817301 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 112 cm |
| Чиста вага продукту | 5.3 kg |
| Маса нетто | 5.3 kg |
| Чиста ширина продукту | 61 cm |
