Піддон для клітки для гризунів Freetime Luke, 45,5 x 48 x 6 см, Kerbl
SKU
817261
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81726-1 |
| Старий код SKU | 81726-1 |
| Колір виробника | темно-сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653223338 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 817261 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 51 cm |
| Чиста вага продукту | 2.5 kg |
| Маса нетто | 3 kg |
| Чиста ширина продукту | 50 cm |
