Піддон для клітки для гризунів Südtirol, верхній, 103,5 x 71 x 6 см, Kerbl
SKU
817253
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81725-3 |
| Старий код SKU | 81725-3 |
| Колір виробника | срібний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653223352 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 817253 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста висота продукту | 65 cm |
| Чиста довжина продукту | 104.8 cm |
| Чиста вага продукту | 3 kg |
| Маса нетто | 3 kg |
| Чиста ширина продукту | 71.7 cm |
