Піддон для клітки для гризунів Tyrol Alpin, нижній, 92,5 x 72,5 x 3,5 см, Kerbl
SKU
828364
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82836-4 |
| Старий код SKU | 82836-4 |
| Колір виробника | натуральний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653928257 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 828364 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 97 cm |
| Чиста вага продукту | 4.42 kg |
| Маса нетто | 4.42 kg |
| Чиста ширина продукту | 75.5 cm |
