Піддон для клітки Indoor Space, 108 x 73 x 3,5 см, Kerbl
SKU
817231
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81723-1 |
| Старий код SKU | 81723-1 |
| Колір виробника | натуральний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653103494 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 817231 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/15 |
| Чиста висота продукту | 3.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 108.5 cm |
| Чиста вага продукту | 3.2 kg |
| Маса нетто | 3.2 kg |
| Чиста ширина продукту | 73 cm |
| Ширина коробки | 76 cm |
| Висота коробки | 19.5 cm |
| довжина коробки | 113 cm |
| Вага коробки | 16 kg |
