Піддон для клітки Lucky, 104 x 36 x 6 см, Kerbl
SKU
81722-1
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Старий код SKU | 817221 |
| Колір виробника | білий/коричневий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653157398 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81722-1 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста висота продукту | 7.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 105 cm |
| Чиста вага продукту | 3 kg |
| Маса нетто | 3 kg |
| Чиста ширина продукту | 40 cm |
