Підкислювач молока та замінників молока Surlac® Plus, 5000 мл, Agrochemica
SKU
15977
| Марка | AGROCHEMICA |
|---|---|
| Другий код | 13003398 |
| Старий код SKU | 10-0713 |
| Код постачальника | 13003398 |
| Основний EAN-13 | 4025685002664 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Код CN | 23099096 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | EW Nutrition GmbH |
| Тип пропозиції | Новинка |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/96 |
| Чиста ширина продукту | 27 cm |
| Чиста висота продукту | 27 cm |
| Чиста довжина продукту | 36 cm |
| Чиста вага продукту | 6.513 kg |
| Маса нетто | 6.51 kg |
