Підпруга з піною з пам’яттю форми, 135 см, чорна, Covalliero
SKU
3222112
Підпруга Covalliero поєднує комфорт і довговічність завдяки використанню високоякісних матеріалів. Ідеальна для тривалих тренувань завдяки анатомічній формі та м’якій піні з пам’яттю форми.
Характеристики:
- Оболонка зі синтетичної гуми для оптимальної міцності та довговічності.
- Наповнювач із м’якої піни з пам’яттю форми, яка чудово адаптується до контурів живота коня.
- Анатомічна вигнута форма забезпечує свободу рухів.
- Центральне D-подібне кільце для зручного кріплення нагрудника або допоміжних поводів.
- Еластичні кінці з одного боку для кращої посадки.
- Роликові пряжки для легкої регуляції.
- Ширина в області ременя: близько 8,5–10,5 см.
- Легко миється і не потребує складного догляду.
| Марка | COVALLIERO |
|---|---|
| Колір виробника | чорний |
| Розмір | 135 cm |
| Другий код | 3222112 |
| Основний EAN-13 | 4018653124314 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3222112 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/320 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 130 cm |
| Чиста вага продукту | 0.5 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
| Ширина коробки | 30.5 cm |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 144 cm |
| Вага коробки | 20 kg |
