Підставка для індикаторного пристрою ваг, Kerbl
SKU
291314
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291314 |
| Старий код SKU | 10-0807 |
| Код постачальника | 291314 |
| Основний EAN-13 | 4018653921166 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/30 |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 95 cm |
| Чиста вага продукту | 5 kg |
| Ширина коробки | 44.5 cm |
| Висота коробки | 97 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 25 kg |
| Маса нетто | 5 kg |
