Підставка для сідла, чорна, 46 х 89 х 71 см, Kerbl
SKU
3211640
- міцна і стабільна підставка для сідла з тримачем для вуздечки та великим сховищем
- гнучка, займає мало місця і легка в збиранні
- підходить для англійських та західних сідел
- порошкове покриття металу забезпечує довгий термін служби
- розміри прибл. 89 x 71 x 46 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | чорний |
| Другий код | 3211640 |
| Основний EAN-13 | 4018653977958 |
| Глибина | 71 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3211640 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/2/20 |
| Чиста ширина продукту | 62 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 97 cm |
| Чиста вага продукту | 4.219 kg |
| Маса нетто | 4.22 kg |
| Ширина коробки | 74 cm |
| Висота коробки | 11 cm |
| довжина коробки | 99 cm |
| Вага коробки | 8.438 kg |
