Підставка для сіна і напувалки для гризунів, 22,5 х 15,5 х 27 см
SKU
81832
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 81832 |
| Код постачальника | 81832 |
| Код CN | 73262000 |
| Основний EAN-13 | 4018653387825 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/9/126 |
| Чиста ширина продукту | 16.5 cm |
| Чиста висота продукту | 15.7 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.7 kg |
| Маса нетто | 0.7 kg |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 50.5 cm |
| Вага коробки | 6.3 kg |
| Ширина коробки | 50 cm |
