Підставка з 2 мисками, 2 x 1800 мл, 45 х 27 х 43 см, біла, Kerbl
SKU
80530
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80530 |
| Код постачальника | 80530 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 73239300 |
| Основний EAN-13 | 4018653143148 |
| Ємність/Об'єм | 2 x 1800 ml |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/60 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 48 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 1.768 kg |
| Маса нетто | 1.77 kg |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 10.608 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
