Підставка з 2 мисками, 2 x 1800 мл, 45 х 27 х 43 см, чорна, Kerbl
SKU
82265
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82265 |
| Код постачальника | 82265 |
| Колір виробника | чорний |
| Код CN | 73239300 |
| Основний EAN-13 | 4018653822654 |
| Ємність/Об'єм | 2 x 1800 ml |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/60 |
| Чиста ширина продукту | 27.5 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 46.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.85 kg |
| Маса нетто | 1.85 kg |
| Висота коробки | 49 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 11.1 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
