Підставка з 2 мисками, 2 x 2800 мл, 54 х 27 х 43 см, біла, Kerbl
SKU
80531
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80531 |
| Код постачальника | 80531 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 73239300 |
| Основний EAN-13 | 4018653143155 |
| Ємність/Об'єм | 2 x 2800 ml |
| Діаметр | 25 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/48 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 53 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 1.935 kg |
| Маса нетто | 1.94 kg |
| Висота коробки | 55 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 11.61 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
