Підставка з 2 мисками, 2 x 450 мл, чорна, Kerbl
SKU
83407
- з 2 мисками з нержавіючої сталі
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83407 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653834077 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 2 x 450 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48/576 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83407 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.24 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 17.5 cm |
| довжина коробки | 29 cm |
| Вага коробки | 3.041 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.24 kg |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
