Підставка з 2 мисками, 2 x 900 мл, чорна, Kerbl
SKU
83408
- з 2 мисками з нержавіючої сталі
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83408 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653834084 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 2 x 900 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/36/432 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83408 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.4 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 4.8 kg |
| Ширина коробки | 20.5 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 34.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.4 kg |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
