Підставка з 2 мисками Bar Deluxe, 2 x 2800 мл, чорна, Kerbl
SKU
82266
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82266 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653822661 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 2 x 2800 ml |
| Код CN | 73239300 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/72 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82266 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 2.74 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 90 cm |
| Вага коробки | 16.44 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
| Чиста висота продукту | 11.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 62.5 cm |
| Чиста вага продукту | 2.74 kg |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
