Підставка з 2 мисками для собак, 54 х 30 х 39,5 см, Kerbl
SKU
80529
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80529 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653141229 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 2 x 1,2 l |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18 |
| Матеріал | Перероблений матеріал |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80529 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 8.4 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 63 cm |
| Чиста вага продукту | 8.4 kg |
| Чиста ширина продукту | 45 cm |
