Підставка з мисками, 300 мл + 250 мл, 46 х 35 х 11 см, біла/сталева синя, Kerbl
SKU
80514
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80514 |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507977747 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 1 x 300 ml, 1 x 250 ml |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/240 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 80514 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.52 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 3.12 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
| Чиста висота продукту | 11.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 47 cm |
| Чиста вага продукту | 0.52 kg |
| Чиста ширина продукту | 34.5 cm |
