Підстилка з сухої трави для гамака Siesta, для гризунів, Kerbl
SKU
82797
- підходить для 82796
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82797 |
| Код постачальника | 82797 |
| Код CN | 46021990 |
| Основний EAN-13 | 4018653827970 |
| Додаткова інформація | Mata wymienna do 82796 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/96/7464 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 48.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.684 kg |
| Маса нетто | 0.68 kg |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 76 cm |
| Вага коробки | 16.416 kg |
| Ширина коробки | 57.5 cm |
