Підвіска для нашийної маркувальної стрічки, 500 г
SKU
20810
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20810 |
| Старий код SKU | 07-0710 |
| Код постачальника | 20810 |
| Основний EAN-13 | 4018653208106 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Вага продукту | 500 г |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/1100 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.53 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 23 cm |
| Вага коробки | 5.41 kg |
| Маса нетто | 0.53 kg |
