Підвісний ланцюг, для іграшок для свиней, 4 мм х 75 см, Kerbl
SKU
22604
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22604 |
| Старий код SKU | 02-0161 |
| Код постачальника | 22604 |
| Основний EAN-13 | 4018653281864 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/100/3600 |
| Чиста ширина продукту | 2 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 75 cm |
| Чиста вага продукту | 0.204 kg |
| Ширина коробки | 22 cm |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 30 cm |
| Вага коробки | 20.4 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
