Підвісний мішок для лазіння для котів Climber, 240 х 16 см, сірий, Kerbl
SKU
80913
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80913 |
| Код постачальника | 80913 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653388013 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20 |
| Чиста ширина продукту | 40 cm |
| Чиста висота продукту | 21 cm |
| Чиста довжина продукту | 60.5 cm |
| Чиста вага продукту | 3.566 kg |
| Маса нетто | 3.57 kg |
Attachments and documentation

