Підземний кабель, 100 м x 1,6 мм, AKO
SKU
44933
| Країна походження | Chiny |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653449332 |
| Діаметр | 6 mm |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Другий код | 44933 |
| Код постачальника | 44933 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | AKO |
| Колір виробника | чорний |
| Матеріал | Сталь |
| Маса нетто | 4.79 kg |
| Код CN | 85446090 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/117 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 4.791 kg |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
