Пилка для кігтів, 16 см, бірюзово-сіра, Kerbl
SKU
80071
- для спилювання гострих країв, що утворилися після обрізки кігтів
- вигнута форма запобігає зісковзуванню
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80071 |
| Код постачальника | 80071 |
| Код CN | 82142000 |
| Основний EAN-13 | 4018653216088 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/144/3024 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.037 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 20 cm |
| Вага коробки | 0.888 kg |
| Ширина коробки | 13 cm |
