Пластикова миска, нековзна, 2000 мл, Kerbl
SKU
80518
- протиковзкий
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80518 |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507961388 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 2000 ml |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/432 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 80518 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.26 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 30 cm |
| Вага коробки | 3.132 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.261 kg |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
