Пластикова ніпельна поїлка, 33,5 х 30 х 34,25 мм, 4 шт, Kerbl
SKU
74181
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 74181 |
| Старий код SKU | 04-0385 |
| Код постачальника | 74181 |
| Основний EAN-13 | 4018653132357 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84818079 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста вага продукту | 0.39 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 21.5 cm |
| Вага коробки | 39 kg |
| Маса нетто | 0.39 kg |
