Пластикова поїлка з двома циліндрами, 3 л, Kerbl
SKU
70297
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70297 |
| Старий код SKU | 04-0353 |
| Код постачальника | 70297 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4030836302616 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/54 |
| Чиста ширина продукту | 29 cm |
| Чиста висота продукту | 29 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.642 kg |
| Маса нетто | 0.64 kg |
| Ширина коробки | 107 cm |
| Висота коробки | 80 cm |
| довжина коробки | 120 cm |
| Вага коробки | 34.668 kg |
