Пластикова скребниця Der Gute, з ремінцем, 16 х 10 см, різні кольори, Haas
SKU
321302
| Марка | HAAS |
|---|---|
| Другий код | 321302 |
| Старий код SKU | 05-6081 |
| Основний EAN-13 | 4025589508804 |
| Виробник | Wilhelm Haas Bürstenfabrik |
| Код постачальника | 321302 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.1 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 35.5 cm |
| довжина коробки | 41.5 cm |
| Вага коробки | 10.793 kg |
