Пластикові стрижні для цифр для нашийника, 12 шт, Kerbl
SKU
20943/12
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20943/12 |
| Старий код SKU | 10-0770 |
| Код постачальника | 20943/12 |
| Основний EAN-13 | 4018653938676 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 9 cm |
| Чиста вага продукту | 0.001 kg |
| Маса нетто | 0.001 kg |
