Пластиковий лежак для собак, 56,2 х 42 х 24 см, сірий, Kerbl
SKU
80329
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80329 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507976115 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Призначено для | 80353 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 80329 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/312 |
| Чиста висота продукту | 24 cm |
| Чиста довжина продукту | 56.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.5 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Вага коробки | 3 kg |
