Пластиковий лежак для собак, 68,5 х 49 х 27,5 см, сірий, Kerbl
SKU
80330
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80330 |
| Код постачальника | 80330 |
| Колір виробника | сірий |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 8003507976214 |
| Призначено для | 80354 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/156 |
| Чиста ширина продукту | 49 cm |
| Чиста висота продукту | 27.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 68.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.6 kg |
| Маса нетто | 0.6 kg |
| Вага коробки | 3.6 kg |

