Пластиковий лежак для собак, 88 х 62 х 35,5 см, сірий, Kerbl
SKU
81239
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81239 |
| Код постачальника | 81239 |
| Колір виробника | сірий |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 8003507976412 |
| Призначено для | 80356 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/120 |
| Чиста ширина продукту | 62 cm |
| Чиста висота продукту | 35.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 88 cm |
| Чиста вага продукту | 3 kg |
| Маса нетто | 3 kg |
| Висота коробки | 48 cm |
| довжина коробки | 89 cm |
| Вага коробки | 14.2 kg |
| Ширина коробки | 64 cm |
