Пластиковий підвісний гачок, чорний
SKU
32725
| Другий код | 32725 |
|---|---|
| Код постачальника | 32725 |
| Основний EAN-13 | 4018653327258 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 1.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 7.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.007 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
