Пластиковий поїльник 8 л з ніжками, для курчат і курей, Kerbl
Пластикова напувалка об'ємом 8 літрів у привабливому фісташковому кольорі, виготовлена з прозорого пластику з УФ-фільтром, що забезпечує високу стійкість до атмосферних впливів і механічних пошкоджень. Оснащена піднятою основою, яка мінімізує забруднення, та ніжками, що запобігають потраплянню комах і забруднень у воду або корм. Напувалку можна використовувати без ніжок, що робить її ідеальною для курчат і низьких птахів. Комірець запобігає висипанню корму або розливанню води. Практична ручка для перенесення та перевірене байонетне кріплення полегшують використання. Напувалку можна мити в посудомийній машині, а матеріал дозволений для контакту з продуктами харчування.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 10948 |
| Старий код SKU | 04-0228;10948 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653701249 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 8 l |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 8 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/140 |
| Чиста ширина продукту | 32.5 cm |
| Чиста висота продукту | 32.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 37.5 cm |
| Маса нетто | 0.59 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
