Пластиковий стовпчик, білий, 110 см, з опорою, упаковка 10 шт., Kerbl
SKU
44405
| Основний EAN-13 | 4018653444054 |
|---|---|
| Загальна довжина | 108 см |
| Другий код | 44405 |
| Країна походження | Polska |
| Діаметр | 19 mm |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Маса нетто | 0.54 kg |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/1000 |
