Пластина для кріплення поїлки KN50 до бочки, Kerbl
SKU
221757
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221757 |
| Старий код SKU | 10-2088 |
| Код постачальника | 221757 |
| Основний EAN-13 | 4018653939000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 2.789 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 7 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 14.436 kg |
| Маса нетто | 2.79 kg |
