Пластмасовий відвід, білий, до напувалок 7416 і 74163, Kerbl
SKU
74164
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 74164 |
| Код постачальника | 74164 |
| Основний EAN-13 | 4018653741641 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Додаткова інформація | Kolanko z tworzywa sztucznego, białe |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/300 |
| Чиста вага продукту | 0.01 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 3 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
