Платформа для ваг для тварин, Kerbl
SKU
291321
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291321 |
| Старий код SKU | 10-0809 |
| Код постачальника | 291321 |
| Основний EAN-13 | 4018653962916 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84239010 |
| Країна походження | Czechy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 88.5 cm |
| Чиста висота продукту | 31.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 265 cm |
| Чиста вага продукту | 200 kg |
| Маса нетто | 200 kg |
