Платформні ваги для тварин, до 1000 кг, Kerbl
SKU
291311
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291311 |
| Старий код SKU | 10-0806 |
| Код постачальника | 291311 |
| Основний EAN-13 | 4018653921135 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84238220 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Так |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6 |
| Чиста ширина продукту | 165 cm |
| Чиста висота продукту | 17.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 92 cm |
| Чиста вага продукту | 57 kg |
| Маса нетто | 57 kg |
