Плечовий ремінь для перенесень Gulliver, Kerbl
SKU
84654
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84654 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507962040 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 84654 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста висота продукту | 2.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 20.8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.06 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
