Плед для собак Bunny, 72 х 51 см, бежевий, Kerbl
SKU
80433
- продукт виключно затишний і м'який
- захищає меблі від шерсті та забруднень
- підійде також у подорожі
- складається в приємний вигляд тварини
- матеріал: фліс
- можна прати при температурі 30 °C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80433 |
| Колір виробника | бежевий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653213858 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80433 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/432 |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.13 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 4.68 kg |
