Плед для собак Stella, 140 х 100 см, бежевий з лапками, Kerbl
SKU
80306
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80306 |
| Колір виробника | бежевий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653143438 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80306 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/24/432 |
| Чиста висота продукту | 10.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 25.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.232 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
| Чиста ширина продукту | 10.5 cm |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 46.5 cm |
| Вага коробки | 6.095 kg |
